Klient : Westfield Arkadia
Obszary : Events

Kraina Wesołych Świąt w Westfield Arkadia

Oto Kraina Wesołych Świąt, która w grudniu oczarowała dużych i małych Klientów centrum Westfield Arkadia! By się w niej znaleźć, należało przekroczyć magiczną bramę, za którą czekała już tylko dobra zabawa.

Kraina Wesołych Świąt

Kraina Wesołych Świąt została podzielona na kilka stref: główną, w której można było spotkać się ze Świętym Mikołajem, obejrzeć teatrzyki dla dzieci oraz posłuchać muzyki na żywo. Tuż obok sceny stanęła świąteczna poczta, w której dzieci pisały listy do Św. Mikołaja na specjalnej papeterii Westfield Arkadia, a następnie wrzucały swoje życzenia do dedykowanej skrzynki – z gwarancją, że Mikołaj odpisze na ich wiadomości. W tej samej strefie odbywały się również warsztaty dekorowania pierników oraz tworzenia świątecznych ozdób.

Westfield Arkadia święta

Kolejna strefa dedykowana była zabawie, polegającej na rzucaniu śnieżkami. Każdy uczestnik dostawał piłkę przypominającą kulę śniegu i musiał trafić nią w ustawione prezenty. Za strącenie konstrukcji wygrywało się nagrody!

Arkadia Święta 2022

Wśród świątecznych atrakcji nie mogło zabraknąć strefy pakowania prezentów. Stworzyliśmy również strefę zabaw klockami i kolorowania, która szczególnie przypadła do gustu najmłodszym gościom Krainy Wesołych Świąt. Ponadto zaanimowaliśmy dwa wyjątkowe selfie-pointy: Łąkę Reniferów oraz instalację w kształcie wielkiego prezentu. Zdjęcia z Krainy Wesołych Świąt umożliwiały wygraną w konkursach, które zorganizowaliśmy w social mediach Westfield Arkadia.

Strefy eventowe Westfield Arkadia

W Westfield Arkadia nie zapomniano o miłośnikach zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Specjalnie dla nich, w duchu sustainability, na zlecenie klienta otworzyliśmy syntetyczne lodowisko, na którym można codziennie świetnie się bawić w rytmie zimowych melodii.