Klient : Dom Mody Klif
Obszary : Events

Klif Black Velvet Night

Jak zorganizować wieczór dla lojalnych klientów, żeby na długo utkwił im w pamięci? Na prośbę Domu Mody Klif przygotowaliśmy Black Velvet Night – wyjątkowe wydarzenie pełne zakupowych okazji i atrakcji dla klientów.

wieczór dla lojalnych klientów Klif

Kluczowe znaczenie miała oryginalna, zjawiskowa sceneria w kolorze czarnym, która stworzyła aurę tajemniczości, pobudzała zmysły, wyobraźnię i nadała charakter całemu wydarzeniu.

Event prowadziła popularna dziennikarka Magda Mołek, a stylowe zakupy można było zrobić w towarzystwie takich gwiazd jak: Karolina Szostak, Andrzej Sołtysik, Dorota Czaja, Beata Tadla czy Katarzyna Warnke.

Dom Mody Klif Black Friday

Wieczór dla lojalnych klientów to ceniona przez wielbicieli warszawskiego centrum coroczna tradycja, która przyciąga zarówno miłośników mody, jak i fanów dobrej rozrywki. Goście mogą w tym czasie korzystać z wyjątkowo atrakcyjnych ofert cenowych, które przygotowują najemcy. Tym razem ze szczególnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem spotkał się kameralny koncert Grzegorza Turnaua i ciekawe interpretacje jego utworów. Był to jeden z najbardziej relaksujących momentów wieczoru. Udane, przedświąteczne zakupy umiliły dodatkowo konkursy, w których do zdobycia były Karty Podarunkowe Domu Mody Klif oraz inne wartościowe upominki.