Klient : Polska Rada Centrów Handlowych
Obszary : Events

Gala PRCH Retail Awards

Już trzykrotnie mieliśmy okazję organizować Galę PRCH Retail Awards, najbardziej spektakularne wydarzenie branżowe, w trakcie którego odbywa się prezentacja laureatów i wyróżnionych w konkursie organizowanym co roku przez Polską Radę Centrów Handlowych.

Polska Rada Centrów Handlowych gala 2019

PRCH Retail Awards to ekspercki i niezależny program konkursowy organizowany raz do roku przez Polską Radę Centrów Handlowych dla branży retail: sieci handlowych, centrów handlowych oraz kampanii marketingowych. Uczestnicy Gali mają również okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych w znamienitym gronie ponad 350 reprezentantów branży.

konkurs PRCH

Naszym celem było podniesienie prestiżu i podkreślenie wyjątkowości wydarzenia. W związku z tym zaprezentowaliśmy klientowi odświeżoną formułę gali. Zaproponowaliśmy m.in. nową, prestiżową lokalizację – Aulę Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej wraz ze spektakularną oprawą audiowizualną, scenografią i prezentacją multimedialną. Obok części oficjalnej zapewniamy możliwość networkingu przy dobrej muzyce, open barze i doskonałym cateringu, serwowanym przez najlepsze warszawskie restauracje.