Klient : Domy Towarowe Wars Sawa Junior
Obszary : Events

Festiwal Rzeźb z Lodu Wars Sawa Junior

Na ponad tydzień zmieniliśmy centrum Warszawy w magiczną krainę – organizowany przez nas Festiwal Rzeźb z Lodu Wars Sawa Junior to wyjątkowe, świąteczne wydarzenie, które obfitowało w atrakcje dla każdego i które zachwyciło tłumy.

Festiwal Rzeźb z Lodu

Na ulicy Marszałkowskiej mieliśmy okazję podziwiać fantastyczną instalację z rzeźbami wykonanymi z lodu, tematycznie nawiązującą do świąt Bożego Narodzenia. Event rozpoczął się wyjątkowym show, podczas którego artysta rzeźbiarz wykuwał na żywo rzeźbę, która później została włączona do stałej ekspozycji.
Nie zabrakło też niespodzianek, upominków i konkursów z nagrodami. Każdy mógł spróbować swoich sił w zmaganiach z lodową bryłą i wykuć dla siebie lub dla bliskiej osoby kartę podarunkową do sklepów DT WSJ. Śmiałków nie brakowało i choć nie każda próba zakończyła się sukcesem, bez wątpienia każdej towarzyszyły szerokie uśmiechy i gorący doping.

Rzeźby z lodu Wars Sawa Junior

Szczególną niespodziankę przygotowaliśmy także specjalnie dla klientów Domów Towarowych Wars Sawa Junior. Podczas trwania wydarzenia przy specjalnym stoisku można było wymienić paragon od dowolnego najemcy WSJ na świąteczny upominek – personalizowaną torbę świąteczną, grzane wino bezalkoholowe lub pyszne kołacze.

Wars Sawa Junior Festiwal Rzeźb z Lodu

Świąteczną atmosferę wydarzenia podkręcali DJ-e Mikołajowie, którzy zabawiali tłumy i przygrywali świąteczne przeboje. Nie zabrakło tańców, śpiewów i wspólnych fotek.

Publikacje o rzeźbach z lodu

Z okazji Festiwalu Rzeźb z Lodu zorganizowaliśmy także konkurs w serwisie Facebook na najkreatywniejsze zdjęcie z wydarzenia. Podświetlone kolorowymi światłami, lśniące lodowe rzeźby stanowiły perfekcyjny temat do fotografii, nic więc dziwnego, że fanpage Wars Sawa Junior w błyskawicznym tempie zgromadził całą masę zgłoszeń konkursowych.