Klient : Speak Up
Obszary : Digital

Kampania Speak Up

Dla szkoły językowej Speak Up z sukcesem przez ponad trzy lata prowadziliśmy niestandardowe kampanie na pozyskiwanie leadów połączone z quizami i konkursami. Ich tematy były dostosowywane do targetu klienta i oferty (m.in. Korposlang, 5cities – znajdź twoje miasto, Fit Your English, Serialoholik). Stawialiśmy na dwa główne aspekty, które miały przyciągnąć odbiorców: quiz w formie zabawy łączyliśmy z mechanizmem konkursowym, w którym do wygrania był kurs językowy.

W ramach współpracy ze Speak Up byliśmy odpowiedzialni m.in. za przygotowanie koncepcji i strategię, egzekucję (www, formaty reklamowe, dedykowany e-book, komunikację w social mediach), analitykę i media plan.

reklamy Speak Up

Zbudowaliśmy również mini-platformę, na której umieściliśmy quiz i wprowadziliśmy mechanizm konkursowy, zadając pytanie otwarte dla wszystkich chcących wygrać kurs językowy w Speak Up.

Ponadto, na potrzeby prowadzenia kampanii reklamowej, przygotowaliśmy pliki z różnymi formatami kreacji i copy dla displayu i mailingu. Równocześnie w kanałach social media odpowiadaliśmy za komunikację opartą o quiz i za kampanię leadową prowadzoną na Facebooku przez cały okres trwania akcji, która była głównym źródłem pozyskiwania leadów. Dodatkowo, stworzyliśmy dedykowany, autorski e-book w języku angielskim, w formie mini-przewodnika po pięciu anglojęzycznych miastach na świecie. Każdy uczestnik, który podał prawidłowe dane, dostawał e-booka wraz z voucherem upoważniającym do zniżki na kurs w Speak Upie.