Klient : Złote Tarasy
Obszary : Digital

Interaktywny tutorial stylu

Dla naszego klienta CH Złote Tarasy przygotowaliśmy niezwykły projekt. Połączyliśmy wersję online magazynu z drukowaną, gdzie w tym wypadku wersja drukowana jest tylko wizytówką tego, co proponujemy na specjalnie stworzonej stronie internetowej kapsulamody.pl.

Kapsuła Mody jest stworzonym przez nas uzupełnieniem popularnej usługi zakupów ze stylistą dostępnej w Złotych Tarasach. Unikatowy projekt powstał we współpracy ze stylistami i wizażystami centrum, którzy prezentują propozycje stylizacji, najnowsze trendy i porady modowe oraz makijażowe. Specjalnie na potrzeby magazynu powstały także filmiki, w których styliści udzielają porad, przeprowadzają haule zakupowe i tutoriale makijażowe.

[fvplayer id="5"]

Nasz magazyn to przewodnik po trendach, który pozwala czytelnikom komponować stylizacje z asortymentu dostępnego w Złotych Tarasach w asyście ekspertów z dziedziny doradztwa wizerunkowego. Jest to doskonały sposób na integrację oferty najemców z nowoczesnymi mediami dostępnymi dla każdego z poziomu urządzeń mobilnych.

W wersji drukowanej pojawiają się QR kody, które przekierowują do materiałów wideo przygotowanych przez stylistów Złotych Tarasów. W niej również umieszczone są mapki i spis sklepów Centrum.
Nasz sposób prezentacji mody daje klientowi możliwość cyklicznej wymiany oferty. Pozostajemy w gotowości, by zmieniać content na stronie, który jest ciągle aktualizowany zgodnie z nowymi trendami czy produktami dostępnymi w ofercie centrum.