Klient : Centrum Handlowe Bonarka
Obszary : Digital

Elektroniczne wydanie magazynu Bonarka

Inspiracje modowe, wiele praktycznych porad dotyczących zdrowia i urody oraz promocje i kupony rabatowe, a wszystko to w oryginalnej stylizacji retro nawiązującej do gamingu z lat 80. Czytelnicy e-magazynu Bonarka mają też możliwość zagrania w grę online, w której zdobyte punkty trafiają do aplikacji lojalnościowej.

Elektroniczny magazyn Bonarka

Magazyn Bonarka od wielu lat był wydawany wyłącznie w wersji papierowej. Tym razem po raz pierwszy na zlecenie Centrum Handlowego Bonarka, przygotowaliśmy elektroniczną metamorfozę pisma w formie rozbudowanego landing page. Szata graficzna e-wydania nawiązuje do czasów Atari czy Commodore i wpisuje się w zyskujący na coraz większej popularności trend retrogaming.

E-magazyn retrogaming

Oryginalny projekt e-wydania, przywołujący sentymentalne wspomnienia o River Raid czy nieśmiertelnym Super Mario, to doskonały sposób na zaangażowanie odbiorcy. Dodatkowe elementy interaktywne – jak gra czy quiz – nie tylko uatrakcyjniają przekaz, ale także skutecznie wspomagają osiągnięcie celów sprzedażowych.

Elektroniczna platforma magazynu Bonarka pełni rolę modowego przewodnika po najnowszej ofercie centrum, a także zapewnia dodatkowe możliwości zarządzania contentem, np. poprzez prezentowanie produktów najemców czy udostępnianie treści magazynu w social mediach.

Elektroniczna platoforma magazynu Bonarka

E-magazyn umożliwia klientom łatwiejszy dostęp do aktualnej oferty najemców i pozwala na jej prezentację w multimedialny sposób. Aby pozwolić na konwersję zakupów online do offline, wprowadzone zostały takie elementy, jak wishlista, głosowanie na rabaty, zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM, promocja zakupów Click&Collect i wiele innych.

E-magazyn Bonarka

Twarzą e-wydania magazynu Bonarka pozostała Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka CH Bonarka. Magazyn jest dostępny w zakładce na stronie internetowej.