Klient : Westfield Arkadia
Obszary : Custom Publishing

Magazyn Westfield Arkadia

Warszawska Arkadia zmieniła nazwę i od teraz działa pod globalną marką Westfield. Mieliśmy możliwość być częścią tego rebrandingu, wydając pierwszy, wspierający wydarzenie magazyn „Westfield Arkadia”. Ideą przyświecającą temu przedsięwzięciu było hasło „Come Together”. To inspiracja kultowym zespołem The Beatles i tytułem ich rozpoznawanej na całym świecie piosenki – poszerzamy stare granice, nie istnieją już podziały na wiek, płeć czy zawód, bo wszyscy spotykamy się w nowej Westfield Arkadia.

Custom Publishing Rebranding Westfield Arkadia

Integrujemy przeciwieństwa i razem manifestujemy swój niepowtarzalny styl i wyjątkowość. To przesłanie było bodźcem do przeprowadzenia metamorfozy, jaką przeszedł sam magazyn – zarówno pod względem graficznym, jak i merytorycznym.

Autorskie sesje i kompozycje

Autorska sesja odbyła się na szczycie warszawskiego wieżowca, co nawiązywało do wyboru Arkadii – niczym królowej miasta – spośród innych centrów handlowych. Autorskie kompozycje przedstawiają modę na światowym poziomie. Przyciągająca spojrzenia okładka, która także została stworzona przez nasz zespół, jest bezpośrednim dialogiem z unikatową koncepcją magazynu.

Custom Publishing Content Magazynu Arkadia

Co więcej, nowatorska, dynamiczna szata graficzna sprawia, że pozycja wyróżnia się na tle innych o charakterze lifestylowo-shoppingowym. W ten sposób zbudowaliśmy jeszcze większą świadomość bogatej oferty handlowej i rozrywkowej oraz podkreśliliśmy fakt pojawienia się na mapie Warszawy lidera, jakim jest marka Westfield.