Klient : Levis
Obszary : Content i Produkcja

Kolekcjonerskie wydanie Aktivist x Levi’s

Producent najsłynniejszych spodni na świecie zlecił nam przygotowanie kolekcjonerskiego wydania poświęconego kultowemu modelowi Levi’s 501, a także przedstawienie najnowszej kolekcji.

Levis model 501 sesja

Zespół magazynu Aktivist zrealizował lifestylowy dodatek, wydanie specjalne – kolekcjonerskie, dedykowane wszystkim, którzy kochają dżins.

W ramach projektu powstały wywiady, artykuły, materiały zdjęciowe oraz wideo. Na potrzeby magazynu zostały zrealizowane dwie duże sesje zdjęciowe. Do udziału w jednej z nich zaprosiliśmy influencerów. Ich zadaniem było również wspieranie projektu we własnych kanałach.

kolekcjonerskie wydanie Aktivist

W magazynie, oprócz sesji modowych i wywiadów z influencerami, znalazły się materiały związane z historią spodni 501. Nad całością czuwał Michał Koszek, jeden z najbardziej cenionych obecnie redaktorów modowych.

sesja i magazyn dla Levis

Sesje do magazynu zostały zrealizowane przez najbardziej liczących się na rynku fotografów, Barta Pogodę oraz Bartka Wieczorka.

W ramach współpracy z marką Levi’s zrealizowaliśmy także dwa spoty wideo, które w niebanalny sposób prezentują kolekcję producenta. W jednym z nich pokazaliśmy influencerów, którzy – poprzez personalizację kultowego modelu spodni – mieli podkreślić swoją indywidualność.

Celem drugiego, wizerunkowego spotu było zaprezentowanie nowej kolekcji Levi’s, stawiając na indywidualność marki i świeże podejście do mody. Pokazaliśmy młodych ludzi w miejskich przestrzeniach, którzy wywołują pozytywne wrażenia i na długo zostają w naszej pamięci. Przybliżają nam siebie, miasto i markę, z którą utożsamiają się nasi bohaterowie. Film – przez emocje, ludzi i miejsca – buduje pozytywny wizerunek marki.