Klient : Basecamp
Obszary : Content i Produkcja

BaseCamp – wyjątkowe miejsce z niestandardową promocją

Ulyana z Białorusi, Weronika z Polski i Kuz z Wielkiej Brytanii. Trzy wyjątkowe osoby, trzy niepowtarzalne historie, jedno szczególne miejsce. Realizując oryginalny projekt dla BaseCamp, designerskiego akademika w Łodzi, po raz kolejny udowodniliśmy, że to właśnie ludzie tworzą klimat danego miejsca. Ich niezwykła energia sprawia, że nawet daleko od prawdziwego domu, można poczuć się jak u siebie!

Basecamp mieszkańcy

Kompleks BaseCamp to nowoczesna przestrzeń mieszkaniowa, która z jednej strony łączy najlepsze tradycje klasycznych akademików – pozwala na ożywione życie towarzyskie, poznawanie nowych ludzi, wymianę podglądów, a z drugiej oferuje coś, czego próżno szukać w wielu domach studenckich – oryginalny design i hotelową wygodę na najwyższym poziomie.

Basecamp wnętrza

Przybliżyliśmy ten nowy model mieszkaniowy poprzez sylwetki trzech osób, które w łódzkim BaseCamp mieszkają na stałe. Ciekawych, ambitnych, inspirujących młodych studentów. To oni w trzech wywiadach opowiedzieli nam o życiu na terenie BaseCamp i pozwolili poznać unikatowość tego miejsca.

Basecamp osoby

Materiałom tekstowym towarzyszyły zdjęcia przygotowane podczas specjalnej sesji oraz zrealizowane dwa filmy wideo.

Content – przedstawiający po kolei wszystkich zaproszonych do współpracy bohaterów, ich historie i pasje – został opublikowany w kilku etapach na stronie internetowej oraz Facebooku naszego brandu Aktivist. Dla każdej z postaci zbudowaliśmy ciekawy dla czytelnika kontekst, który był doskonałą bazą do pokazania najlepszych stron życia w BaseCamp.

Basecamp studenci