KSIĄŻKA KUCHARSKA DLA SUPERMARKETÓW TOPAZ - CP

 

kucharz

Zadnie

Projekt koncepcyjny oraz wydanie nowoczesnej, interaktywnej książki kucharskiej, dostępnej wyłącznie w supermarketach Topaz, po którą sięgną nie tylko doświadczeni kucharze, ale i młodzi adepci sztuki kulinarnej oraz amatorzy polskiej kuchni.

Działania

Wydaliśmy pierwszą w Polsce interaktywną książkę kucharską „Polska na Widelcu Mistrza Kuchni Jarosława Roszaka”, której tematem przewodnim jest podróż po kulinarnej mapie naszego kraju. Autorem przepisów jest tytułowy szef kuchni Jarosław Roszak.

Realizacja

W książce „Polska na Widelcu” szef kuchni Jarosław Roszak zaprasza do odwiedzenia najpiękniejszych regionów Polski w poszukiwaniu smaków, aromatów oraz kulinarnych inspiracji na każdą porę roku. To, co czyni książkę „Polska na Widelcu” absolutnym hitem to video-przepisy. Wszystko to dzięki specjalnej darmowej aplikacji Viuu. Po jej pobraniu, wystarczy otworzyć książkę na stronie z ikoną video i zeskanować zdjęcie, by w czasie rzeczywistym wyświetlać na zadrukowanej stronie filmy z przepisami, dostarczając tym samym praktycznych informacji, przydatnych podczas gotowania.

wróć