ZTM - Album

ZTM

OPIS PROJEKTU

Dla Zarządu Transportu Miejskiego przygotowaliśmy publikację podsumowującą 25 lat jego działalności w zakresie organizowania transportu dla aglomeracji warszawskiej.

Koncepcja zakładała stworzenie dwujęzycznego albumu, w którym każde ważne dla ZTM wydarzenie będzie przystankiem na trasie mającej początek w 1992 roku, pętlę zaś w 2017. I tak możemy wsiąść znów po raz pierwszy do wagonów metra, pociągu SKM, przejechać się niskopodłogowym tramwajem lub odbyć podróż lokalnymi liniami L. Na każdym z przystanków swoimi spostrzeżeniami dzielą się pasażerowie korzystający na co dzień z komunikacji miejskiej. Możemy też spojrzeć na tak ważne wydarzenia w stolicy jak Euro 2012, Światowe Dni Młodzieży lub Szczyt NATO oczami organizacji, której zadaniem jest zapewnienie nam sprawnego transportu.

Różnorodność treści, duża ilość zdjęć dokumentujących działalność ZTM, dane statystyczne podane w formie przystępnych infografik czynią to wydawnictwo ciekawą pozycją nie tylko dla osób związanych zawodowo z organizacją komunikacji w Warszawie, ale też dla pasjonatów tematu.

wróć