Pokoloruj nowy numer Expert Play!

 Play_pa2W salonach Play w całej Polsce pojawiło się 19. wydanie magazynu „Expert Play” opracowane przez nasz dział Custom Publishing. W najnowszym numerze przygotowaliśmy dla czytelników kilka najgorętszych tematów wprost z wrześniowych targów IFA w Berlinie, przetestowaliśmy stylowego MateBooka – jeden z najnowszych produktów Huawei – oraz sprawdziliśmy prawdziwą rakietę dla graczy, Asusa ROG GL552. Bohaterem tego wydania jest Huawei Honor 8, doceniony przez użytkowników za wysoką jakość zdjęć i świetnydizajn.

W dziale lifestyle piszemy o wpływach technologii we współczesnej kuchni i polecamy interaktywne muzea.  Nie zabrakło też artykułów dla uczniów i studentów wracających do szkoły po wakacyjnej przerwie.

Nowością tego wydania jest wyjątkowa okładka-kolorowanka. Kolorowanki antystresowe cieszą się dużą popularnością, dlatego tym razem proponujemy naszym czytelnikom odrobinę relaksującej zabawy połączonej z konkursem i możliwością wygrania wartościowej nagrody.

Magazyn „Expert Play” prezentuje wyjątkowe artykuły, testy urządzeń, porównania i przeglądy, które dostarczają klientom sieci Play użytecznej wiedzy z zakresu urządzeń mobilnych.

wróć