„Piąty wymiar” w Atrium Promenada

We współpracy z Atrium Poland przygotowaliśmy kolejny innowacyjny projekt dla Atrium Promenada. Tym razem na terenie centrum handlowego powstała wyjątkowa przestrzeń twórcza pod nazwą „Piąty Wymiar”. Dzięki niej wszyscy odwiedzający mają od teraz możliwość wzięcia udziału w regularnych i bezpłatnych zajęciach rozwojowych oraz warsztatach artystycznych.

„Piąty wymiar” to wyjątkowy projekt edukacyjno-rozrywkowy otwarty na drugim piętrze w nowej części Atrium Promenada. Nietypowa przestrzeń umożliwia dostęp do bezpłatnych spotkań, zajęć twórczych oraz regularnych warsztatów, dając tym samym każdemu możliwość poszerzania swoich zainteresowań oraz zwiększania świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej. W harmonogramie znajdują się  rozmaite zajęcia zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów, wśród których można wymienić m.in. naukę języków obcych, lekcje tańca, programowanie komputerowe, ćwiczenia judo czy akrobatykę. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów reprezentujących lokalne firmy i instytucje mieszące się w najbliższej okolicy Atrium Promenada.

Oprócz regularnych zajęć w Piątym Wymiarze odbywają się również spotkania z gośćmi specjalnymi oraz warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych. Strefa jest bardzo chętnie odwiedzana przez klientów Atrium Promenady.Pełen program zajęć i warsztatów dostępny jest na stronie galerii: www.piatywymiar.promenada.com.

 

 

wróć