Nowy klient – Phenicoptere

GLOV on-the-goDo grona klientów grupy mediowej Valkea Media dołączyła spółka Phenicoptere. Producent produktów do oczyszczania twarzy GLOV Hydro Demaquillage, powierzył nam obsługę Public Relations i działania komunikacyjne. Do naszych obowiązków należy opracowanie strategii komunikacyjnej dla marki, media relations oraz doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji. Zespół PR zajmuje się również bieżącym consultingiem dotyczącym m.in. udziału w konkursach branżowych i wydarzeniach.

GLOV to innowacyjny produkt, który zmyje makijaż i wszelkie zanieczyszczenia wyłącznie za pomocą wody. Nie narusza naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki. Badania laboratoryjne potwierdzają również, że nie wywołuje podrażnień nawet przy skórze atopowej.

Produkt zdobył uznanie rzeszy konsumentek na całym świecie i niejednokrotnie został okrzyknięty najlepszym kosmetykiem do demakijażu na arenie międzynarodowej. Jest dystrybuowany do ponad 20 krajów m.in. do Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Iranu, Malezji, Włoch, Luxemburga, Kuwejtu i Chin. GLOV został bestsellerem we francuskiej sieci perfumerii Marionnaud, a w Szwajcarii najlepiej sprzedającym się produktem do demakijażu.

W zależności od ilości nakładanego makijażu możemy użyć: GLOV Comfort, GLOV on-the-go i GLOV Quick Treat. Pierwszy wariant zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego,  profesjonalnego make-upu. Drugi, mający postać niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do torebki czy bagażu podręcznego. Natomiast trzeci, GLOV Quick Treat, nakładany na palec pozwala na szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia. Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym www.glov.co, odpowiednio w cenie: 39 zł, 49 zł i 14 zł, z darmową dostawą na terenie całej Polski, a także w sieci perfumerii Sephora.

Glov_on_heGlov_Quick_Treat_v3Glov_Comfort

 

wróć