Nowe wydanie rocznika Book of Lists

Gala Book of Lists 2016-2017 scena

Na rynku pojawiło się już najnowsze wydanie naszego rocznika „Book of Lists”, największego opracowania o charakterze rankingowym w Polsce. Publikacja stanowi polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie i gospodarce i jest skutecznym narzędziem pracy dla działów sprzedaży, marketingu oraz firm poszukujących partnerów biznesowych wśród największych graczy na rynku.

W najnowszym rankingu pojawiło się prawie 2 tysiące firm z różnych sektorów gospodarki typu B2B: budownictwo i nieruchomości, usługi finansowe, usługi dla firm, motoryzacja i transport, edukacja, informatyka i telekomunikacja, turystyka i wypoczynek, gospodarka i przemysł. Szczegółowe informacje finansowe i statystyczne zostały przedstawione
w postaci list i zestawień. Dodatkowo, wszystkie dane zostały uszeregowane według charakterystycznych kryteriów dla konkretnej branży, takich jak: przychody, projekty czy oferowane usługi.

„Book of Lists” dystrybuowany jest na najważniejszych wydarzeniach gospodarczo-ekonomicznych w kraju i za granicą. Można go kupić poprzez wydawnictwo, w tym w prenumeracie z innymi tytułami wchodzącymi w skład grupy Warsaw Business Journal: „Investing in Poland” i „Made in Poland”. Rocznik skierowany jest do inwestorów, kadry zarządzającej w polskich i zagranicznych firmach, dyrektorów oraz menedżerów różnych szczebli, pracowników działów sprzedaży, marketingu, firm konsultingowych, a także przedstawicieli organizacji biznesowych, ambasad i konsulatów zagranicznych w Polsce.

Wydanie publikacji uświetniła uroczysta gala wieczorna „Book of Lists 2016” w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Podczas uroczystości przyznaliśmy certyfikaty za zajęcie pierwszych miejsc w poszczególnych rankingach, a także wyróżnienia i nagrody specjalne – Spotlight Awards, Rising Stars i Lifetime Achievement. Statuetki Spotlight Awards przyznawane są firmom przez redakcję Warsaw Business Journal Group za dotychczasowe osiągnięcia na polskim rynku. Przy wyborze zwycięzców kierowano się kryteriami takimi jak: staż, wyniki, pozycja rynkowa. Jacek Ciesnowski, redaktor naczelny całej grupy, wręczył nagrody przedstawicielom trzech firm: Ghelamco Poland Sp.zo.o., Mazars in Poland i Cream – Caelum Real Estate Asset Management.

Drugi rok z rzędu redakcja „Book of Lists” postanowiła nagrodzić statuetkami Rising Stars trzy młode firmy obecne na polskim rynku, które już odnoszą znaczące sukcesy.  Przedstawiciele redakcji chcieli w ten sposób wskazać trendy i zwrócić uwagę na solidnych partnerów w biznesie. Statuetki otrzymały następujące firmy Eva Park Life & SPA, Reesco i Rusell Bedford Poland. Natomiast statuetkę Lifetime Achievement, przyznawaną za całokształt wieloletniej działalności, otrzymała Grupa Azoty, której jakość świadczonych usług oraz świetne wyniki finansowe osiągane przez wiele lat są mocno budujące dla polskiego biznesu. Galę poprowadziła dziennikarka i prezenterka Beata Tadla oraz CEO Valkea Media, Tomasz Opiela. Na uroczystości pojawiło się wiele osobistości świata biznesu.

wróć