Nagrody PRCH Retail Awards 2017 rozdane

 

gala_prch_2017_00338

W Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej odbyła się finałowa gala 8. edycji konkursu PRCH Retail Awards, jednego z najważniejszych wydarzeń branży retail w Polsce organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Podczas wydarzenia nagrodzono m.in. przedstawicieli branży retail, w tym centra i sieci handlowe. W tym roku przewodniczącym jury w kategorii „Kampanie Marketingowe” był nasz CEO Tomasz Opiela.

Spośród rekordowej w historii istnienia konkursu ilości 108 zgłoszeń Jury wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach. Nagrodę główną w kategorii „Nowe centrum handlowe” otrzymało otwarte w 2016 r. CH Posnania w Poznaniu.Wyróżnienia przyznano warszawskiej Hali Koszyki, Galerii Sfera w Bielsku-Białej, Galerii Morena w Gdańsku oraz Alei Bielany we Wrocławiu. W kategorii sieci handlowych zwyciężyła sieć salonów Play, która została doceniona również za najwyższą jakość obsługi klienta. Wyróżnienia otrzymały m.in. Księgarnia Autorska oraz perfumerie Sephora, a także dwie debiutujące na rynku sieci handlowe Verona i Folkstar.

Jury pod przewodnictwem naszego CEO Tomasza Opieli, przyznało także nagrody za działania marketingowe, w tym kampanie wizerunkowe, prosprzedażowe, PR i CSR. Wśród laureatów nagród głównych znalazły się m.in. centrum handlowe Plac Unii w Warszawie za kampanię wizerunkową „Miejsce Korzyści” oraz marka Deichmann-Obuwie za projekt „Deichmann x Margaret”. Wydarzeniem Roku 2017 zostały uznane „10 urodziny Manufaktury” w Łodzi. Wyróżnienia trafiły m.in. do spółki SMYK za program lojalnościowy „SMYK & Spółka” oraz centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu za magazyn dla klientów „Magnolia Mag”.

Konkurs PRCH Retail Awards co roku promuje najlepsze praktyki i nagradza przedstawicieli branży retail, w tym sieci handlowe, deweloperów, inwestorów i zarządców centrów handlowych. Pełna lista laureatów tegorocznej edycji konkursu znajduje się na stronie internetowej:
http://www.retailawards.org.pl/aktualnosci/103-znamy-zwyciezcow-prch-retail-awards-2017.

wróć