Magazyn „Modnie być sobą”

Monnari_grafika 

„Modnie być sobą” to magazyn, który przygotowaliśmy dla naszego klienta, polskiej marki odzieżowej Monnari. Tytuł magazynu jest jednocześnie nowym claimem firmy, towarzyszącym komunikacji marketingowej. Publikacja łączy w sobie aktualne treści modowe, wywiady z ambasadorkami marki oraz content shoppingowy w wersji dalekiej od typowych monobrandowych wydawnictw katalogowych.

Magazyn pojawia się na rynku w ważnym dla marki momencie – w 2018 roku obchodzi ona swój 20-ty jubileusz. Historyczny materiał nie epatuje datami i liczbowymi danymi marketingowymi. Na jego łamach przedstawiamy m.in. historię krawcowej pracującej w Monnari od początku istnienia marki na rynku oraz zwierzenia klientek wiernych marce od lat.

W „Modnie być sobą” prezentujemy aktualny przegląd najnowszych modowych trendów, bogato ilustrowany efektownymi zdjęciami ze światowych pokazów. W całą tę podróż po najnowszych tendencjach idealnie wpisują się propozycje strojów i dodatków Monnari. Pokazujemy w ten sposób, że polska marka jest jak najbardziej na czasie. Po najmodniejsze kreacje nie musimy jechać do Paryża, Londynu czy Mediolanu – wystarczy odwiedzić najbliższy salon Monnari. Prezentowane w magazynie kobiece looki są tak różnorodne, że każda fashionistka znajdzie coś dla siebie.

Makieta stworzona przez Valkea na potrzeby „Modnie być sobą” jest nowoczesna, dynamiczna, wyraźnie inspirująca gorącymi trendami na rynku modowych magazynów. W magazynie postawiliśmy na różnorodną typografię, śmiałe operowanie dużymi zdjęciami oraz efektowne packshotowe kompozycje.

wróć