„JESTEM JEDI. POMAGAM.”

jedi2

Pod hasłem „JESTEM JEDI. POMAGAM.” w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja odbyła się impreza charytatywna dla dzieci zorganizowana przez Valkea Events wspólnie z Agencją Charyzma, Disney XD oraz Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja. Podczas wydarzenia, które odbyło się w sobotę 10 października 2015 r., najmłodsi wzięli udział w rozmaitych grach i zabawach.

Impreza w klimacie znanym z „Gwiezdnych Wojen” George’a Lucasa zgromadziła liczne gr

ono dzieci wraz z opiekunami. Podczas całodniowej zabawy każda z pociech przeszła prawdziwy proces rekrutacji na pomocników rycerzy JEDI. By nimi zostać, wystarczyło udać się do minimum trzech z pięciu specjalnie wyznaczonych stref:

Gwiezdny Klub to strefa, w której można było obejrzeć zwiastun drugiego sezonu serialu dla dzieci „Star Wars: Rebelianci” oraz przejrzeć książki i wydawnictwa związane z całą sagą;

Fotograficzna Strefa Mocy – z możliwością zrobienia i wydrukowania zdjęcia z Ezrą, Kananem i innymi bohaterami serii „Star Wars: Rebelianci”;

Zagraj z Rebeliantami gdzie dzieci mogły zagrać w grę wideo z postaciami z „Gwiezdnych Wojen”;

Galaktyczne tatuaże strefa nakładania zmywalnego tatuaż z wybraną postacią z serialu „Star Wars. Rebelianci”,

Zbuduj Dartha Vadera na tym stanowisku dzieci budowały gigantyczną postać Dartha Vadera z 20 000 klocków LEGO i tym samym przechodziły na Jasną Stronę Mocy, zostając pomocnikami rycerzy JEDI.

W ramach wydarzenia organizatorzy przygotowali także akcję charytatywną, podczas której przekazali 10 000 zł na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „SOS Wioski Dziecięce”. Zespół Valkea Events odpowiadał za kreację wydarzenia, przygotowanie kosztorysu, kontraktowanie podwykonawców, współpracę z partnerami, kompleksową realizację wydarzenia i rozliczenie akcji.

wróć