Book of Lists 2017/2018 już na rynku

Nowe wydanie rocznika Book of Lists, największej publikacji biznesowej o charakterze rankingowym w Polsce, pojawiło się już na rynku. Publikacja przygotowywana przez zespół Warsaw Business Journal Group stanowi polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie i gospodarce. Od ponad dwudziestu lat jest skutecznym narzędziem pracy dla działów sprzedaży, marketingu oraz firm poszukujących partnerów biznesowych wśród największych graczy na rynku.

Wydanie publikacji uświetniła uroczysta gala „Book of Lists 2017” zorganizowana w Restauracji Amber Room w Warszawie. Podczas uroczystości prowadzonej przez dziennikarkę i prezenterkę Beatę Tadlę oraz wydawcę i redaktora naczelnego Warsaw Business Journal, Mortena Lindholma, przyznane zostały certyfikaty za zajęcie pierwszych miejsc w poszczególnych rankingach, a także wyróżnienia oraz nagrody specjalne. Na uroczystości pojawiło się wiele osobistości świata biznesu.

Statuetki Spotlight Awards za dotychczasowe osiągnięcia na polskim rynku otrzymały dwie firmy. Kancelaria prawna Kochański Zięba & Partners sp.k. została doceniona za bycie wiodącą firmą doradczą w obszarze fuzji i przejęć, natomiast firma HILL International za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w branży doradztwa budowlanego. Nagrodami Lifetime Achievement 2017/2018 za całokształt działalności uhonorowane zostały spółki Kuehne + Nagel oraz GHELAMCO Poland.

Book of Lists 2017/2018 obejmuje ponad 1000 firm z różnych sektorów gospodarki typu B2B w podziale na liczne kategorie: usługi finansowe, usługi dla firm, budownictwo i nieruchomości, motoryzacja i transport, edukacja, informatyka i telekomunikacja, turystyka i wypoczynek, gospodarka i przemysł. Szczegółowe informacje finansowe i statystyczne zostały przedstawione w postaci list oraz zestawień. Dodatkowo, wszystkie dane zostały uszeregowane według charakterystycznych kryteriów dla konkretnej branży, takich jak: przychody, projekty czy oferowane usługi.

Rocznik skierowany jest do inwestorów, kadry zarządzającej w polskich i zagranicznych firmach, dyrektorów oraz menedżerów różnych szczebli, pracowników działów sprzedaży, marketingu, firm konsultingowych, a także przedstawicieli organizacji biznesowych, ambasad i konsulatów zagranicznych w Polsce. Jego dystrybucja obejmuje najważniejsze wydarzenia gospodarczo-ekonomiczne w kraju i za granicą. Można go kupić poprzez wydawnictwo, w tym w prenumeracie z innymi tytułami wchodzącymi w skład Warsaw Business Journal Group.

Fot. Helena Majewska

wróć