Złoto za kreatywność! Projekty Valkea nagrodzone w European Solal Marketing Awards 2022

20 October 2022

Dwa projekty, które zrealizowaliśmy dla Manufaktury i Bonarki otrzymały odpowiednio złotą i srebrną nagrodę w międzynarodowym konkursie ECSP European Solal Marketing Awards 2022. Jury konkursu doceniło odważne pomysły, ogromną kreatywność i perfekcyjne wykonanie tych bardzo wymagających projektów.

To przechodzi wszelkie przeobrażenie

Podczas gali, która odbyła się 18 października, jury przyznało złotą statuetkę w kategorii „Grand opening and refurbishment” za unikalny projekt zrealizowany w łódzkiej Manufakturze. Poza kreatywnym pomysłem i wysoką jakością wykonania doceniono również odwagę twórców projektu, który oznaczał ogromne zmiany i wiele miesięcy utrudnień w funkcjonowaniu centrum.

e-magazyn-bonarka

Natomiast srebrną statuetką w kategorii „Emerging Technology” nagrodzono projekt elektronicznej platformy magazynu Bonarka. Jest to innowacyjny przewodnik po modowej ofercie centrum, pozwalający jednocześnie klientom na niezwykle łatwy dostęp do aktualnej oferty wszystkich najemców.

Nagrody w konkursie European Solal Marketing Awards, organizowanym przez European Council of Shopping Places, są jednymi z najważniejszych i najbardziej elitarnych nagród w branży retail.

Nasza agencja jako jedyna w Polsce zdobyła aż 2 statuetki, które z pewnością będą motywować do podejmowania kolejnych ambitnych marketingowych wyzwań i doskonalenia swoich projektów.