Wydajemy pierwszy interaktywny magazyn na polskim rynku technologicznym!

17 November 2019

Już od ponad pół roku Valkea odpowiada za kompleksowe opracowanie magazynu „T4B – Technology for Business”, łączącego prestiż klasycznej formy drukowanej z obecnymi możliwościami technicznymi. Jesteśmy odpowiedzialni m.in. za przygotowanie angażującego contentu do rozszerzonej rzeczywistości, która wzbogaca treści publikowanych artykułów, czyniąc „T4B” jedynym magazynem na polskim rynku mediów technologicznych wykorzystującym elementy AR (ang. Augmented Reality).

T4B

Magazyn „T4B” to wysokiej jakości biznesowy tytuł opiniotwórczy skierowany do profesjonalistów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i ich zastosowaniem w praktyce oraz pasjonatów postępu technologicznego. To, co czyni magazyn absolutnym hitem to wykorzystanie technologii AR w większości artykułów a nawet na okładce!

Przeniesienie w świat wirtualny jest możliwe dzięki dedykowanej, bezpłatnej aplikacji Viuu. Po jej pobraniu, wystarczy otworzyć magazyn na stronie z ikoną video i zeskanować ją, by w czasie rzeczywistym wyświetlać na zadrukowanej stronie filmy z dodatkowymi informacjami, grafikami, wykresami czy przechodzić do stron internetowych reklamodawców (szczegółowa instrukcja znajduje się w magazynie).