Valkea znów ożywiła Pasaż Wiecha

15 July 2021

Mieszkańcy Warszawy oraz przybywający do stolicy turyści już wiedzą, gdzie szukać wakacyjnych wspomnień! Razem z Domami Towarowymi Wars Sawa Junior po raz kolejny zamieniliśmy tradycyjny deptak w tętniącą życiem strefę rozrywki, eksplodującą mnóstwem atrakcji.

WSJ event

Na przylegającym do budynków Wars Sawa Junior Pasażu Wiecha już po raz trzeci stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce kreatywnego spędzania wolnego czasu oraz strefę relaksu z designerskimi meblami zaprojektowanymi przez doświadczonych projektantów. Bliska sercom warszawiaków przestrzeń ożyła i stała się nową letnią miejscówką na mapie stolicy. Organizowane koncerty, pokazy, warsztaty, wystawy czy szalone potańcówki spotykają się z dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów.

Festiwal Miejski na Pasażu Wiecha

„Są miejsca z potencjałem, które potrzebują dobrego pomysłu, by wyjść z codziennej szarości i zapomnienia. Daliśmy Pasażowi Wiecha drugie życie! Deptak usytuowany wzdłuż najstarszego centrum handlowego w Polsce, dzięki przygotowanym przez nas atrakcjom, stał się przestrzenią integrującą ludzi i kreującą nowe inicjatywy” – mówi Magda Gajewska, Events Director Valkea Media.