Valkea stworzyła nową linię kreatywną Centrum Handlowego Riviera

21 June 2024
Centrum Handlowe Riviera wybrało naszą agencję do obsługi strategicznej oraz kreatywnej. Zaprojektowana przez nas nowa linia kreatywna podkreśla modernistyczne atuty Riviery i bliski związek centrum z miastem Gdynia.
Riviera Love Modernizm
   

Gdyńskie Centrum Handlowe Riviera powierzyło obsługę strategiczno-kreatywną agencji Valkea. Stworzona w ramach współpracy nowa linia kreatywna trafiła na wszystkie nośniki informacyjno-reklamowe centrum. Została zaprezentowana także w kilku kampaniach outdoorowych oraz digitalowych.

Linia kreatywna centrum Riviera

Nowa koncepcja kreatywna podkreśla rolę centrum Riviera w lokalnej społeczności i niepowtarzalny charakter centrum. Inspiracją do stworzenia nowej kreacji był gdyński modernizm, uwypuklający nierozerwalny związek Riviery z Gdynią. Zaczerpnięto również motywy ze świata sztuki, nawiązując do kolorystyki i abstrakcyjnych form obrazów Pieta Mondriana.

Riviera-Valkea

Stosowane w komunikacji hasła, a także kolorystyka i nawiązania graficzne oraz semantyczne do lokalnego patriotyzmu pozwalają na prezentację centrum Riviera jako miejsce gdyńskie z charakteru.

Riviera kreacje graficzne

Centrum Handlowe Riviera w Gdyni zostało otwarte w 2013 roku. Jest największą destynacją handlowo-rozrywkową na Pomorzu i ważnym elementem Trójmiasta.