Rozpoczynamy współpracę 360° z Astra S.A.

10 March 2022

Do naszego portfolio dołączyła Astra S.A., lider branży artykułów szkolnych, biurowych, artystycznych i tekstylnych. Jesteśmy odpowiedzialni za wdrożenie nowych działań wzmacniających pozycjonowanie Astra S.A. na rynku oraz budowanie nowoczesnych kanałów komunikacji z grupami docelowymi firmy.

Astra x Valkea

W pierwszym etapie współpracy przygotowaliśmy i wdrożyliśmy nową strategię komunikacji marki w social mediach opartą na spójnym i angażującym przekazie dedykowanym poszczególnym odbiorcom marki. Odświeżeniu uległa też estetyka wizualna tworzonych treści, w których postawiono na większą ekspresyjność i zabawę kolorami. Jesteśmy odpowiedzialni za bieżące prowadzenie trzech profili marki na Facebooku oraz Instagramie, dostarczanie kontentu merytorycznego oraz graficznego. Stworzyliśmy także dla Astra S.A. koncepcję nowej strony internetowej.

„Nasza współpraca zaczęła się w niezwykle dynamiczny i kreatywny sposób. Połączenie kompetencji kilku zespołów Valkea z ogromnym doświadczeniem Astra już zaowocowało satysfakcjonującymi efektami. Kolejne wspólne projekty są na etapie finalizacji. Bardzo dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że możemy towarzyszyć Astra w działaniach zmierzających do stworzenia nowoczesnej, wielokanałowej platformy komunikacji z klientami” – powiedział Tomasz Opiela, CEO Valkea.

Zgodnie z podpisaną umową do naszych kolejnych zadań należeć będzie również opracowanie koncepcji i realizacja projektów o charakterze CSR oraz wiele innych działań mających na celu wspieranie rozwoju dzieci, młodzieży, a także profesjonalistów.