Nowa kampania marki ECCO przygotowana przez Valkea

08 November 2021

Odpowiadamy za realizację najnowszej kampanii z influencerami marki obuwniczej ECCO pod nazwą „Moves like You”. Ambasadorką akcji została znana influencerka i blogerka modowa – Jestem Kasia. Obsługa kampanii marketingowej rozpoczęła się w połowie września i potrwa do końca listopada.

Ecco x Jestem Kasia by Valkea

Link do video Ecco x Jestem Kasia: link

Odpowiadaliśmy za wybór influencerów oraz koordynowanie działań z twórcami. Ambasadorką kampanii została Kasia Szymków, na Instagramie znana jako Jestem Kasia. ECCO powierzyło nam również organizację sesji zdjęciowej oraz przygotowanie spotu reklamowego z udziałem ambasadorki, który można obejrzeć na stronie dedykowanej kampanii, w ponad 40 salonach marki oraz w blisko 30 kanałach telewizji i na wybranych nośnikach OOH na terenie Polski.

Do akcji #MovesLikeYou zaangażowaliśmy także Paulę Jagodzińską (paula_jagodzinska), Karolinę Maras (karolina_maras), Kingę Szkiert (kinga_szy), Kasię i Justynę z loveandgreatshoesblog, oraz Karolinę Franek (karola_franek). Influencerki wybrały dla siebie obuwie z najnowszej kolekcji ECCO i zaprezentowały je na swoich profilach w autorskich stylizacjach. Zachęcały również swoich obserwatorów do udziału w organizowanym przez markę Ecco Walkathonie, w tym roku organizowanym online.