Dwie nagrody, 11 nominacji! Valkea z rekordem w XI edycji konkursu PRCH Retail Awards

09 November 2020
Jeden z najważniejszych konkursów branży retail w Polsce zakończony! W tym roku Valkea była jedyną agencją z tak dużą liczbą nominacji w kategorii marketing obiektów i sieci handlowych. Zdobyliśmy też jedną złotą i jedną srebrną nagrodę.

PRCH Retail Awards XI

Konkurs Polskiej Rady Centrów Handlowych – PRCH Retail Awards powstał dla sieci handlowych, deweloperów, zarządców, inwestorów i specjalistów zajmujących się retail marketingiem. Nieprzerwanie od 11 lat jury złożone z branżowych ekspertów wskazuje najbardziej efektywne i innowacyjne projekty.

Magazyn Play Expert

Złotą nagrodą w kategorii Magazyn Sieci Handlowej Roku uhonorowany został wydawany przez Valkea dla sieci komórkowej Play magazyn „Expert Play”. W opinii jury konkursu na szczególną uwagę zasłużyły: wysokiej jakości zawartość merytoryczna publikacji, angażujące, ciekawe treści oraz atrakcyjna szata graficzna i długa historia wydawnicza pisma. Eksperci docenili także doskonały sposób finansowania magazynu.

warsztaty w Pasażu Wiecha

Srebrną nagrodę w kategorii Działania i Strategia Public Relations Obiektu Handlowego Roku przyznano natomiast projektowi Pasaż Wiecha. Kultura w samym centrum, który Valkea zrealizowała dla Domów Towarowych Wars Sawa Junior. W uzasadnieniu nagrody, jury podkreśliło ogromne uznanie za innowacyjny i wielowymiarowy projekt tworzący wyjątkową przestrzeń socjalizacyjną w samym centrum polskiej stolicy, łączący sztukę i kulturę, wspierający młodych przedsiębiorców, który dzięki zaplanowanej strategii PR wzbudził ogromne zainteresowanie mieszkańców Warszawy, a także lokalnych i ogólnopolskich mediów.

Dla Valkea była to historyczna edycja konkursu. Dostaliśmy aż 11 nominacji w 7 z 10 kategorii obejmujących marketing obiektów i sieci handlowych, co potwierdza nasze znaczenie i skuteczność na rynku w marketingu sektora retail. Cieszymy się z otrzymanych nagród i dziękujemy naszym klientom za zaufanie i powierzanie nam realizacji projektów, które przynoszą satysfakcję zespołowi Valkea, a także uznanie branży – powiedział Tomasz Opiela, CEO Valkea Media.