19. urodziny Klif Gdynia

Klif

Centrum Handlowe Klif Gdynia w tym roku obchodzi swoje 19. urodziny. Z okazji jubileuszu, w dniach 3-4 października, odbyła się wielka impreza urodzinowa przygotowana przez zespół Valkea Events. Wszyscy goście wydarzenia mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych konkursach, spotkaniach ze stylistami,

panelach dyskusyjnych prowadzonych przez czołowych polskich dziennikarzy modowych, a także oddać się „Szaleństwu Zakupów” z magazynami: Elle, InStyle, Gala i Glamour. Imprezę urodzinową poprowadziła Joanna Horodyńska przy wsparciu Macieja Majznera – reżysera i choreografa pokazów mody.

W strefie Fashion Wor

kshops styliści podpowiadali, jak odkryć swój styl w nowym sezonie i dobierali odpowiednie jesienne stylizacje spośród marek dostępnych w Klifie. Dzięki pomocy konsultantki można było wykonać indywidualną analizę kolorystyczną i dowiedzieć się, jak świadomie łączyć kolory w codziennym ubiorze i makijażu. Wspólnie z ekspertem klienci wypełniali także Personal Shopping Book, w którym znalazły się porady specjalistów adekwatne do typu urody i sylwetki. W ramach „Szaleństwa Zakupów” partner

zy akcji przygotowali liczne animacje i nowoczesne zabawy interaktywne. Łowca Stylu nagradzał najlepiej wystylizowane osoby spośród uczestników, a styliści makijażu i fryzur udzielali cennych wskazówek i porad.

Na scenie odbyły się cztery panele dyskusyjne z udziałem dziennikarzy magazynów: InStyle, Gala i Glamour. Podczas wykładów „Moda z wybiegu na ulicę”, „Ponadczasowa klasyka w modzie”, „Stylizacje na czerwonym dywanie” oraz „Trendy w modzie męskiej” omawiali aktualne trendy i udzielali klientom wskazówek zakupowych.

Na wszystkich chętnych czekała także strefa Fashion Photo, w której można było wykonać na pamiątkę stylowe zdjęcie. W trosce o najmłodszych przygotowany został Kącik Stylowych Maluchów, w którym dzieci uczyły się projektować biżuterię i dodatki pod okiem doświadczonych animatorek.

Dwa dni zabawy zwieńczone zostały wręczeniem nagród w konkursie „Modowa intuicja”. Każdy, kto zarejestrował paragon o minimalnej wartości 50 zł za zakupy w Klif Gdynia, mógł wziąć udział w zabawie

i oszacować całkowitą wartość ubrań na manekinach. Nagrody –  zakupy o wartości 500 zł w Klif Gdynia – otrzymało ośmioro szczęśliwców. Jednej osobie przyznane zostało dodatkowe wynagrodzenie w postaci zakupów o wartości 5 000 zł.

Zespół Valkea Events odpowiadał za kreację wydarzenia, przygotowanie kosztorysu, kontraktowanie podwykonawców, współpracę z przedstawicielami wydawnictw pod kątem organizacji „Szaleństwa Zakupów”, kompleksową realizację wydarzenia i rozliczenie akcji.

 

wróć