17. wydanie magazynu „Expert Play”

Expert17

W salonach Play w całej Polsce pojawiło się 17. wydanie publikacji przygotowanej przez nasz dział Custom Publishing. Magazyn „Expert Play” przeszedł wiosenną metamorfozę, zmieniając layout i logo. Jest teraz bogaty w duże zdjęcia oraz pozbawiony nadmiernej ilości elementów graficznych. Na 64 stronach prezentowane są unikatowe artykuły, testy urządzeń, porównania i przeglądy, które dostarczają klientom sieci Play użytecznej wiedzy z zakresu urządzeń mobilnych.

Nowy numer to solidna dawka nowości technologicznych. Czytelnicy znajdą liczne testy i porównania telefonów, wzbogacone o propozycje urządzeń o podobnych parametrach. Gwiazdą tego wydania jest najnowszy Samsung Galaxy S7. Fani LG także nie będą zawiedzeni, specjalnie dla nich przetestowany został wydany w tym roku modułowy LG G5 z szerokokątnym aparatem fotograficznym. Nie zabraknie także artykułów dotyczących rozwiązań technologicznych w motoryzacji i multimediach.

Nowością jest kolejna odsłona działu lifestyle – poza tematami muzycznymi i filmowymi prezentujemy niezbędnik człowieka z pasją. W tym numerze postawiliśmy na zestaw przydatnych gadżetów dla biegacza, o którym opowiada miłośnik tego sportu. Kolejną niespodzianką jest felieton. Mateusz Kazuła, DJ i producent muzyczny, napisał ciekawy tekst na temat clubbingu w czasach Facebooka. A poza tym moc ciekawostek, gadżetów i dobrej zabawy!

wróć