PR & Marketing Directora w Valkea Media

Anna Augustyniak-HoffmanAnna Augustyniak-Hoffman awansowała w strukturach naszej grupy i objęła funkcję PR & Marketing Directora. Jest to nowo utworzone stanowisko wynikające z coraz większego udziału PR w rozwoju firmy, dynamicznego rozwoju działu i powiększającego się grona klientów, wśród których znajdują się obecnie m.in.: sieć drogerii Natura, czy Laboratorium Kosmetyczne Joanna.

Do obowiązków Anny należy obsługa klientów zewnętrznych agencji, doradztwo strategiczne, planowanie i egzekucja kampanii PR, a także komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna naszej grupy oraz wsparcie komunikacyjne projektów realizowanych w pozostałych działach firmy. Na nowym stanowisku Anna Augustyniak-Hoffman będzie także odpowiedzialna za dalszy rozwój działu PR i pozyskiwanie nowych klientów.

Anna Augustyniak-Hoffman pracuje w naszej firmie od lipca 2015 r., gdzie
do tej pory pełniła stanowisko PR & Marketing Managera. Wcześniej związana była z agencją BCMFD Media Communications, doświadczenie zdobywała pracując m.in. dla marek: Polpharma, Herbapol-Lublin, Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Jako PR Manager współorganizowała m.in. także Kongres Kobiet i eventy wydawnictwa Zwierciadło.

Jest absolwentką wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

wróć