Klif Gdynia - Event/Akcja prosprzedażowa

Ur KG

Zadanie

Kreacja i kompleksowa realizacja eventu o charakterze modowym z okazji 19. urodzin KLIF Gdynia oraz eventu dla VIP-ów.

Działanie

Uroczyste obchody urodzin KLIF rozpoczęły się ogłoszeniem wyniku trwającego 8 dni konkursu prosprzedażowego „Modowa Intuicja”. Na gości podczas dwóch dni wydarzenia czekały liczne atrakcje – akcja zakupowa „Szaleństwo Zakupów’ we współpracy z magazynami: ELLE, InStyle, Glamour i Gala oraz warsztaty fashion i inne modowe aktywności.

Wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska.

Realizacja

W strefie Fashion Workshops styliści podpowiadali, jak odkryć swój styl w nowym sezonie i dobierali odpowiednie jesienne stylizacje spośród marek dostępnych w Klifie. Dzięki pomocy konsultantki można było wykonać indywidualną analizę kolorystyczną i dowiedzieć się, jak świadomie łączyć kolory w codziennym ubiorze i makijażu. Wspólnie z ekspertem klienci wypełniali także Personal Shopping Book, w którym znalazły się porady specjalistów adekwatne do typu urody i sylwetki.

W ramach „Szaleństwa Zakupów” partnerzy akcji przygotowali liczne animacje i nowoczesne zabawy interaktywne.

Na scenie odbyły się cztery panele dyskusyjne z udziałem dziennikarzy magazynów: InStyle, Gala i Glamour.

W trosce o najmłodszych przygotowany został Kącik Stylowych Maluchów, w którym dzieci uczyły się projektować biżuterię i dodatki pod okiem doświadczonych animatorek.

Dwa dni zabawy zwieńczone zostały wręczeniem nagród w konkursie „Modowa intuicja”. Każdy, kto zarejestrował paragon o minimalnej wartości 50 zł za zakupy w Klif Gdynia, mógł wziąć udział w zabawie i oszacować całkowitą wartość ubrań na manekinach.

GdyniaKlif2

 

wróć