Fuddruckers Polska - PR

Fuddruckers na stronę

Zadanie

Przygotowanie strategii wizerunkowej amerykańskiej sieci restauracji Fuddruckers skierowanej do klientów restauracji, miłośników burgerów i produktów typu fast-food, osób zainteresowanych tematyką lifestyle’u oraz zadbanie o obecność marki w internetowych mediach lokalnych i branżowych.

Pomysł

Stworzenie komunikacji z grupą docelową poprzez kanały social media. Wypozycjonowanie marki jako nowoczesnej sieci restauracji oferującej prawdziwe amerykańskie burgery z najwyższej jakości świeżych składników od lokalnych producentów – miejsca kojarzącego się z wyśmienitym jedzeniem i dobrą zabawą w amerykańskim stylu, sprzyjającego spotkaniom i rodzinnym obiadom. Zaangażowanie użytkowników mediów społecznościowych w aplikacje interaktywne związane z marką, np. kupony rabatowe.

Działania PR-owe odnośnie otwarcia pierwszego lokalu w Polsce.

 

REALIZACJA

Działania w social media (opisane wcześniej)

Stworzenie unikalnej bazy mediów lokalnych i branżowych

Przygotowywanie informacji prasowej na temat otwarcia pierwszego lokalu w Polsce w nowej części handlowej CH Wola Park we wrześniu 2015 r

Dystrybucja materiałów

EFEKTY

Publikacje w kluczowych mediach lokalnych i branzowych m.in.: metrocafe.pl, ekurjerwarszawski.pl, cojestgrane.pl, zyciehandlowe.com.pl, poradnikrestauratora.com.pl.

wróć