Project Manager

Kto: Valkea Media
Gdzie: Warszawa
Stanowisko:  Project Manager

Opis:

Valkea Social Media poszukuje kandydata na stanowisko Project Managera, praca stacjonarna w biurze w Warszawie.
Opis stanowiska:
– nadzór nad zespołem oraz dokumentami projektowymi
– zarządzanie projektami z branży fashion & beauty
– współpraca z blogerami
– kontakt z klientami
– bieżący research trendów w sieci
– tworzenie raportów okresowych
– wsparcie przy opracowywaniu strategii social media dla aktualnych i nowych klientów

Oczekiwania:
– minimum rok doświadczenia w branży social media
– dobra organizacja pracy
– staranność i sumienność
– dbałość o terminowość realizacji zadań
– praktyczna znajomość języka angielskiego
– kreatywność, kreatywność, kreatywność! J

Mile widziane:
– doświadczenie w zakresie pracy dla marek z branży lifestyle, fashion & beauty

Oferujemy:
– szeroki zakres realizacji
– pracę przy ciekawych projektach
– realizację projektów dla znanych marek
– luźną, nieformalną i pozytywną atmosferę pracy

Pochwal się swoją kreatywnością – pokaż nam swoje ostatnie projekty i pomysły!
CV oraz portfolio należy wysyłać na adres e-mail:  praca@valkea.com wpisując w tytule „SM Project Manager”
CV powinno zawierać klauzulę z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.